STADA

Lokalizacja

Lokalizacja

Warszawa

Biurowiec

Biurowiec

The Park Warsaw

Powierzchnia

Powierzchnia

ok. 700m2

Rok budowy

Rok budowy

2021

Warszawskie biuro firmy Stada znajduje się w nowoczesnym kompleksie biurowym „The Park Warsaw”.

To jasna i pogodna przestrzeń, która łączy w sobie ponadczasową klasykę z domieszką industrialnego, ale wciąż przytulnego klimatu.

Elegancję i komfort wspiera designerskie i ergonomiczne wyposażenie topowych marek. Domową, swobodną atmosferę tworzy duża ilość zieleni i stonowane kolory.

Ze względu na charakter pracy i potrzeby pracowników, Stada poszukiwała biura w układzie gabinetowym. Stąd też w nowej siedzibie przeważają niewielkie pokoje pracy dla działów oraz prywatne gabinety. Układ ten okazał się być idealnie dopasowany szczególnie w czasie panującej pandemii, ponieważ zamknięte ścianami pomieszczenia są bezpieczniejsze, a to pozwala zachować płynność w codziennej pracy.

Jednakże często układ ten wini się za mocne ograniczenie socjalizacji. Postanowiliśmy więc „otworzyć” przechodnie gabinety za pomocą naświetli (przeszklenia we fragmencie ściany), które optycznie łączą ze sobą zamknięte pomieszczenie, a co więcej, wpuszczają dodatkowe światło.

W centrum biura zaprojektowaliśmy przestronną, przeszkloną kuchnię, która jest widoczna i łatwo dostępna z niemalże każdego pokoju.

Rozwiązaniami tymi wprowadziliśmy odrobinę lekkości i poczucie jedności z całym biurem.

WRóćPortfolio