Autodesk

Lokalizacja

Lokalizacja

Kraków

Biurowiec

Biurowiec

Unity Centre

Powierzchnia

Powierzchnia

ok. 1700 mkw

Rok budowy

Rok budowy

2020

STYL BIURA: Krakowskie biuro Autodesku jest nietuzinkowe, ale też i dopasowane do potrzeb Klienta. Stworzone w stylu „modern industrial”, ocieplone drewnem i kolorami. Przestrzenie są jasne i tworzą atmosferę sprzyjającą pracy.krakowskie biuro Autodesku szyty na miarę

MOTYW PRZEWODNI: „Net effect” to motyw przewodni tego biura. Znajdziemy tu gęste siatki cięto-ciągnione (mesh) rozpięte na sufitach i częściowo na ścianach. Na wejściu do biura wita pracowników i gości ciekawa, czterowymiarowa konstrukcja, nawiązująca do logotypu Autodesk. Wykonana na specjalne zamówienie ogromna litera A wykonana została właśnie z siatki mesh.

PROJEKT: W biurze spotkamy też wiele grafik, zdjęć i murali, wykonanych na specjalne zamówienie, które przedstawiają najbardziej znane krakowskie miejsca. Pojawiły się tu one na prośbę Klienta, któremu zależało na tym, by przenieść tkankę miasta do wnętrza nowej siedziby Autodesku. Przestrzeń biura jest funkcjonalna i elastyczna, dzięki czemu można ją szybko dostosować do aktualnych potrzeb jego użytkowników. Takim miejscem jest np. kuchnia, oddzielona kotarą od strefy chillout. Te dwie przestrzenie mogą służyć nie tylko do odpoczynku, czy przygotowywania i spożywania posiłków, ale też i do zwoływania spotkań całego zespołu krakowskiego oddziału. Właśnie dlatego w kuchni zamontowany został projektor, a w razie chęci integracji, fornirowany stół można przekształcić na stół bilardowy. Pracownicy będący na open space do swojej dyspozycji mają także mniejsze i większe wydzielone salki, a także pokój z bieżnią, z której korzystać mogą nawet w czasie biznesowych rozmów telefonicznych.

KLIENT: Autodesk to amerykańska firma, która już prawie od 40 lat zajmuje się tworzeniem i produkującą oprogramowań oraz usług dla branży architektonicznej, inżynieryjnej i rozrywkowej.

projekt szyty na miarę,
ZAKRES PRAC THE DESIGN GROUP: spaceplanning, projekt wnętrz, wizualizacje, nadzory

WRóćPortfolio