Usługi

PROJEKTY
WNĘTRZ

Jesteśmy ekspertami, którzy projektują wnętrza z myślą o firmie i użytkownikach przyszłego biura. Dlatego możesz mieć pewność, że Twoje biuro będzie cechowało funkcjonalność, ergonomiczność i niepowtarzalny design.

PROJEKTY
WYKONAWCZE

Dobór jakościowych materiałów i rozwiązań, dbałość o bezpieczeństwo biura i pełna kontrola nad pracami budowlanymi to nasza gwarancja na szybki przebieg procesu budowlanego, bez zbędnych błędów, chaosu, marnotrawstwa materiałów i czasu.

SPACE
PLANNING

Bez dokładnej analizy i odpowiedniego zaplanowania przestrzeni nie wyobrażamy sobie naszej pracy! Wszystko po to, by stworzyć dla Twojej firmy efektywne, nowocześnie zorganizowane i przyjazne biuro.

WORKPLACE
MANAGEMENT

Rozmowy z pracownikami, wywiady z zarządem i obserwacje - to dzięki nim doskonale wiemy, jak stworzyć strategię nowej przestrzeni pracy, która wspomoże tworzenie wydajnego środowiska pracy w przestrzeni biurowej Twojej firmy.

PROJECT
MANAGEMENT

Zaoszczędź i/lub wykorzystaj swój cenny czas inaczej. Możesz powierzyć nam prowadzenie i koordynację projektu inwestycji (np. nadzory, obsługa zamówień, harmonogramów, kosztorysów) do czasu, gdy będzie w 100% gotowa na otwarcie.

DESIGN
&BUILD

Kompleksowa usługa, dzięki której zaoszczędzisz czas, pieniądze i w dodatku to my zajmiemy się koordynacją całego procesu projektowania za Ciebie.