Natalia Sztandor

Interior Designer

Absolwentka Architektury Wnętrz na PJWSTK oraz Skandynawistyki i Anglistyki na SWPS. Doświadczenie zawodowe zbierała pracując od 2015 roku w warszawskich pracowniach projektujących wnętrza prywatne oraz wnętrza użyteczności publicznej.

W projektowaniu najważniejsze dla Natalii jest zrozumienie potrzeb Klienta. Uważa, że jako architekci projektujemy dla użytkowników i sukces naszej pracy zależy od tego, jak funkcjonalna będzie projektowana przestrzeń.

W TDG sprawuje opiekę nad Klientem przez cały proces projektowy – od koncepcji przez opracowywanie dokumentacji technicznej, do koordynacji prac wykończeniowych i nadzorów autorskich na budowie. Pracowała do tej pory nad takimi projektami jak: Allegro Warszawa, Allegro Poznań, Grupa OLX, PwC Service Delivery Center.
Natalia jest również odpowiedzialna za dział signage/branding. Jej obowiązkiem jest koordynowanie prac pomiędzy architektami, klientem i grafikiem.

Prywatnie Natalia od dzieciństwa związana jest ze Szwecją – ceni sobie skandynawską estetykę i styl projektowania wnętrz. Interesuje się gastronomią i fotografią.

ZadzwońZespół