FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij na wybrane pytanie i zobacz odpowiedź.

Jak przebiega proces projektowania?

Kiedy poznamy konkretne potrzeby Twoje i Twojej firmy, następnie dokonujemy dokładnej oceny Twojego stylu życia, gustów i budżetu. Po tym następuje indywidualna prezentacja stylu projektowania wnętrz, która uzupełnia Twój dom lub biuro. Następnie umieszczamy plan piętra, aby określić meble i układy dekoracji, które popychają do przodu naturalny przepływ i równowagę z pokoju do pokoju.

Czy zatrudnienie projektanta wnętrz do zaprojektowania biura jest niezbędne?

Jest to bardzo istotne. Nie tylko prowadzimy wszelkie prace związane z projektowaniem wnętrz, ale także obsługujemy zakupy, zamawianie i dostarczanie materiałów wykończeniowych, mebli itp. Ponadto, to my zajmujemy się koordynacją prac z podwykonawcami, co minimalizuje ryzyko problemów. O tym, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, dowiesz się w naszej zakładce Usługi.

Jak rozpocząć współpracę?

Po zapoznaniu się z naszą ofertą umieszczoną na naszej stronie www.thedesigngroup.pl w zakładce Usługi wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie lub napisać do nas maila na kontakt@thedesigngroup.pl z informacjami o lokalizacji inwestycji, oczekiwaniach i zakresie usług oraz wysłać plan architektoniczny, co przyspieszy bardzo szacunkową wycenę i rozpoczęcie współpracy.

Jak długo trwa realizacja projektu?

Wszystko zależy od tego czy to Koncepcja Aranżacji Wnętrz czy Projekt Wykonawczy i jak dużej powierzchni dotyczy. Ilość bieżących projektów, nad którą pracuje nasz zespół architektów również ma wpływ na terminy. Po nawiązaniu kontaktu z nami poprzez kontakt@thedesigngroup.pl poinformujemy Państwa o terminach i odpowiemy na wszystkie istotne pytania.