TOP: W tych biurach poczujesz się tak dobrze jak w domu

Znajdziesz tu więcej drewna, tkanin, ciepłych kolorów i roślin. Zamiast szarych, tradycyjnych salek konferencyjnych mamy ciekawie zaaranżowane miejsce przypominające domowe salony.  Często przestrzeń wspólna dla pracowników to kuchnia otwarta na… pokój dzienny. A do tego bujane fotele, piłkarzyki i huśtawki sprawiają, że poczujesz się w nich tak dobrze jak we własnym domu.

PeopleScout a TrueBlue Company w krakowskim Orange – projekt The Design Group 

Krakowskie biuro PeopleScout a TrueBlue Company zajmuje 600 mkw. nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni do pracy – w bardziej i mniej formalnej atmosferze oraz odpoczynku. Znajduje się tu m.in. open space z 70 miejscami do pracy przy biurkach, ale również wygodnymi sofami i fotelami do mniej oficjalnych spotkań. A wszystko to w otoczeniu ciekawych tekstur, materiałów oraz wykładzin, tworzących inspirującą i komfortową przestrzeń.

Siedziba firmy, znajdująca się w budynku Orange, została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o potrzebach i komforcie pracowników, którzy są najcenniejszym zasobem firmy. Autorem projektu jest biuro projektowe The Design Group prowadzone przez Konrada Krusiewicza, a eksperci z firmy Kinnarps zadbali o wybór i dostawę wyposażenia biura.

Biuro PeopleScout a TrueBlue Company zostało stworzone w zgodzie z aktualnymi światowymi trendami w planowaniu przestrzeni biurowej. – Chcieliśmy, aby nasze biuro samo w sobie było wartością dodaną, a nie jedynie miejscem pracy. Stworzona przez architektów z pracowni The Design Group i ekspertów z firmy Kinnarps aranżacja daje poczucie swobody i korzystnie wpływa na samopoczucie pracowników, co w efekcie przekłada się na ich codzienną efektywność – podkreśla Michał Dranka, Director – Global Support Team w firmie PeopleScout a TrueBlue Company.