TOP: Jeśli projekt biura to tylko z nimi. Oto 10 pracowni, które stoją za najbardziej designerskimi biurami

Bit Creative, Jander Kabza Architekci, Massive Design, MIXD, Mode:lina, PIK Studio, The Design Group, Tétris, Trzop Architekci i Workplace – oto 10 pracowni architektonicznych, które podbija rynek biurowy w Polsce. Projektują najciekawsze biura i są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Pracownia The Design Group

Pracownia The Design Group została założona w 2015 roku, mając od początku w swoim zespole projektantów i architektów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz biurowych oraz doradztwie architektonicznym przy realizacjach inwestycji komercyjnych – w szczególności budynków biurowych. Dla architektów największą inspiracją do tworzenia jest człowiek – jego otoczenie i codzienne funkcjonowanie w przestrzeni.

 

24 tys. mkw. powierzchni, siedem pięter i zjawiskowy design - taka jest nowa siedziba Allegro w Warszawie Za projektem wnętrza stoi pracownia The Design Group, fot. The Design Group

24 tys. mkw. powierzchni, siedem pięter i zjawiskowy design – taka jest nowa siedziba Allegro w Warszawie Za projektem wnętrza stoi pracownia The Design Group, fot. The Design Group

 

Ostatni rok to wysyp ciekawych realizacji biurowych spod kreski The Design Group. Jedną z ostatnich jest m.in. biuro Allegro w Warszawie i w Poznaniu, czy Bacardi w Warszawie.