The Design Group wśród najlepszych. Warszawska pracownia zgarnia prestiżową nagrodę

The Design Group zdobyło nagrodę w kategorii „Office Design” w prestiżowym konkursie International Property Awards 2021-2022. Nagrodzony został projekt krakowskiej siedziby TechniFMC

  • Tytuł polskiego laureata „Award Winner” w konkursie International Property Awards powędrował do pracowni architektonicznej The Design Group.
  • W tegorocznej edycji jury wybrało ich „podwodny” projekt wnętrz biura dla firmy z branży naftowej, TechnipFMC.
  • To już druga nagroda w konkursie IPA zdobyta przez The Design Group. W 2020 roku temu otrzymali oni nagrodę za realizację łódzkiego oddziału biura Clariant w Monopolis.

The Design Group po raz kolejny zdobywa nagrodę w prestiżowym konkursie International Property Awards. Nagrodzony w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu projekt biura TechnipFMC został niedawno okrzyknięty najlepszym biurem w Krakowie w konkursie OfficeSuperstar 2021 organizowanym przez CBRE.

 

The Design Group wśród najlepszych

Celem konkursu International Property Award jest wyłonienie najciekawszych projektów architektury i wnętrz na świecie. Już 2 grudnia poznamy zwycięzców z Europy podczas transmitowanej online wirtualnej gali European Property Awards 2021-2022, które jest częścią IPA. To wtedy też The Design Group odbierze nagrodę za projekt wnętrz biura TechnipFMC.

Realizacja ta będzie następnie konkurowała z najlepszymi pracowniami z branży z całej Europy o uznanie w kategorii „Office Interior” w skali europejskiej, a następnie światowej. Wyboru najlepszych inwestycji na świecie dokonuje jury składające się z ponad 80 czołowych postaci ze wszystkich dziedzin branży nieruchomości, pod przewodnictwem 3 brytyjskich Lordów (Lord Caithness, Lord Waverley, Lord Best).

 

Szansa na kolejne nagrody

International Property Award to światowej klasy znak doskonałości. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i największych corocznych konkursów architektonicznych na świecie przyznawanych profesjonalistom związanych z branżą wnętrzarską oraz nieruchomościami, który trwa nieprzerwanie już od 27 lat. Kandydaci z różnych krajów mogą zgłosić swoje projekty w kilkudziesięciu kategoriach. Zgłoszenia oceniane są przez jury składające się z grupy ponad 80 ekspertów branżowych. Sędziowie koncentrują się na designie, jakości, usługach, innowacyjności, oryginalności i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój.

Te projekty, które dostaną najwyższe noty w kraju, mają szansę na zwycięstwo na poziomie regionalnym. Najwyżej ocenione zwycięskie projekty z każdego regionu automatycznie przechodzą do etapu finałowego – International Property Awards, w którym wybierane są najlepsze projekty na świecie. Tym samym, w ogólnym rozrachunku, The Design Group może zdobyć aż 3 nagrody za projekt wnętrz biura TechnipFMC.

Głównymi sponsorami nagród w konkursie IPA są takie kultowe firmy jak: Emirates Airlines, Google, Aston Martin, Yamaha Music, Mercedes Benz, Maybank, Bentley Motors oraz w tym roku Rolls Royce.