Styl skandynawski w duchu zero waste

Siedziba CHEP Polska zajmuje około 1,4 tys. mkw powierzchni. Jedno można stwierdzić: tutaj jest elegancko i nowocześnie. A jaki to styl? Chyba eklektyczny, bo mamy tutaj mieszankę, która wcale nie jest wybuchowa. Bardzo harmonijnie łączą się ze sobą style modernistyczny, industrialny oraz skandynawski. Jak możesz się domyślić w biurze jest mnóstwo drewna, czerni, bieli oraz szarości.

Zachęcająca do wejścia recepcja

Gdyby nie lada recepcyjna pokryta materiałem imitującym beton, to wiele osób w siedzibie tej firmy, mogłoby się poczuć jak w swoim własnym salonie. Mamy tutaj wyglądającą na bardzo wygodną kanapę i fotel w odcieniu szarości. Z tyłu obok nich stoi regał z książkami. W tej części biura znajduje się również niewielki stolik kawowy w kolorze czarnym. Klimatu dodaje również telewizor na ścianie i bujne rośliny w stojącej doniczce przypominającej konsolę.

Styl skandynawski w duchu zero waste

Kuchnia dla pracowników w szarościach i granatach

Kuchnia dla pracowników również jest takim miejscem, w którym o wiele chętniej się pewnie odpoczywa niż pracuje. Znajdują się w niej szafki kuchenne na wymiar w przyjemnym odcieniu szarości. Ładnie się z nimi komponują białe, okrągłe stoły otoczone przez welurowe fotele w kolorze eleganckiego granatu. Nowoczesnym elementem jest ogromny ekran do wyświetlania filmów lub obrazów. Projektor został sprytnie ukryty i nie rzuca się w oczy.

Styl skandynawski w duchu zero waste

Przestrzeń co-workingowa

W części co-workingowej dominuje typowy minimalistyczno- industrialny styl aranżacji. Nie brakuje tutaj mnóstwa czarnych wygodnych foteli, na których można spokojnie przepracować 8 godzin bez bólu kręgosłupa. Mamy również drewniane biurka i szafki zamykane na kluczyk, aby każdy pracownik miał trochę prywatnej przestrzeni.