Rozwiązanie dla Małachowskiego

POLSKA Solution Space otworzyło powierzchnię biurową na wynajem w warszawskim budynku Plac Małachowskiego, który należy do firmy Generali Real Estate.

Solution Space oferuje biura i biurka dedykowane pod wynajem. Sieć wynajęła w budynku Plac Małachowskiego 2,6 tys. mkw., czyli dwa piętra (czwarte i piąte) w nowej części obiektu. Najemcy mają tam do dyspozycji, oprócz miejsc do pracy do wynajęcia (ceny od 1,6 tys. za biurko w osobnym biurze), także recepcję na czwartym piętrze, przestrzeń wspólną z kuchnią, sale konferencyjne i tzw. budki telefoniczne. W Solution Space nie ma możliwości wynajęcia miejsca do pracy bez jego wskazania, a w recepcji nie ma logotypu Solution Space, by nie wprowadzać w błąd gości odwiedzających najemców. Wnętrza przestrzeni projektowała pracownia The Design Group.Solution Space otworzy także swoją przestrzeń do pracy w budynku Ethos przy placu Trzech Krzyży. Tam ceny za biurko będą różnić się m.in. ze względu na widok z okna (na plac i na patio budynku). Stawka minimalna to 800 zł za biurko dedykowane. Solution Space wynajęło w Ethosie 3,6 tys. mkw. powierzchni, która zostanie otwarta 10 grudnia. W Ethosie sieć zaoferuje także tzw. gorące biurka.

Solution Space ma w planach następne lokalizacje w Polsce. Brane są pod uwagę centra miast (Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Kraków i Wrocław).