Która przestrzeń komercyjna zgarnie Prime Property Prize 2023?

Trwa II etap konkursu Prime Property Prize 2023. Nagrody wręczane są w 12 kategoriach, w tym w kategorii Przestrzeń Komercyjna. Oto pięciu nominowanych.

  • W drugim etapie konkursu Prime Property Prize 2023 wybieramy m.in. najlepszą Przestrzeń Komercyjną.
  • Głosowanie trwa do 22 sierpnia. Zwycięzcy poinformowani zostaną o przyznaniu nagrody do 31 sierpnia 2023 r.
  • Finał konkursu podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2023 r., towarzyszącej konferencji Property Forum 2023, w dniu 18 września 2023 r.

Nagradzamy w 12 kategoriach. Jedną z nich jest Przestrzeń Komercyjna, w której doceniamy innowacyjność, estetykę i funkcjonalność przestrzeni komercyjnych oddanych do użytku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Biuro Grupy OLX w Poznaniu (OLX, The Design Gorup)

Powiększona i odmieniona przestrzeń biura Grupy OLX o pow. 4500 m kw. w Poznaniu to miejsce interakcji społecznych, współpracy i generowania pomysłów. Panuje w niej klimat multifunkcjonalnego home office. W biurze do dyspozycji pracowników jest szerokie spektrum salek dostosowanych do rozmaitych aktywności w pojedynkę czy w mniejszej i większej grupie jak np. salka „design thinking” z meblami ruchomymi zaprojektowana zgodnie z filozofią agile, przeszklone „akwarium’ do pracy cichej lub ad hoc, czy kuchnia, urządzona w kawiarnianym stylu, która pełni rolę przestrzeni socjalnej, integracyjnej i all hands. Większość biurek na open space to „hot deski”.