Butelkowa zieleń i drewno w biurze.

Tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze, już od wejścia do biura, jest przestrzeń. Firma Autodesk znajduje się w jednym z budynków City Centre w Krakowie. Jej biuro ma powierzchnię aż 1700 metrów kwadratowych.

Połączenie nowoczesności ze stylem industrialnym

Tym, co wyróżnia tę przestrzeń biurową są autorskie konstrukcje na ścianach, liczne, urbanistyczne grafiki oraz drewno. Te wszystkie elementy bardzo interesująco łączą się z drewnem, którego w tym projekcie zastosowano mnóstwo. Jest na ścianach i podłogach. Skutecznie ociepla każde pomieszczenie. Ogromne wrażenie na gościach robi hall cały w drewnie w połączeniu z kolorowymi fotelami. Nie da się tutaj również nie zauważyć stalowej konstrukcji w kolorze niebieskim, która zaczyna się na ścianie i…przechodzi w miejsce do siedzenia. Te kolorowe siatki, które znajdują się jeszcze w kilku miejscach powodują, że biuro ma naprawdę niepowtarzalny klimat. Możesz je zobaczyć między innymi na sufitach oraz na ścianach. Kolorowe siatki dodają energii i umilają pracę. Jednocześnie nawiązują do logotypu firmy Autodesk.

Butelkowa zieleń i drewno w biurze

Przestrzeń dla pracowników

Cała siedziba została zaprojektowana w taki sposób, aby pracownicy w razie potrzeby zawsze mogli są przearanżować do własnych potrzeb. Dlatego biuro jest odpowiednie zarówno do pracy samodzielniej, jak i zespołowej.

Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie zupełnie innych kolorów w poszczególnych pomieszczeniach. Barwy, które przewijają się w siedzibie biura Autodesk to między innymi: pomarańczowy, czerwony, zielony, żółty, czerwony niebieski. Przestrzeń jest bardzo kolorowa i pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników. Aranżację uzupełniają niecodzienne grafiki nawiązujące do przestrzeni miejskiej.