Biuro Euronet – połączenie elegancji z nowoczesną prostotą

Euronet Polska, z siedzibą w kompleksie Gdański Business Center, ma do dyspozycji ponad 3 000 mkw. przestrzeni na V piętrze jednego z budynków na warszawskim Muranowie.  Za projekt i aranżację wnętrza odpowiada biuro projektowe The Design Group, które stworzyło przestrzeń skrojoną pod potrzeby Inwestora łącząc klimat przytulnej elegancji z motywami nowoczesnej prostoty.

Podstawowym celem projektu było stworzenie otwartej, zachęcającej do komunikacji przestrzeni. Efekt ten został osiągnięty dzięki wprowadzeniu otwartych sufitów wraz z ażurową strukturą, dużych przeszkleń i szerokich korytarzy z miejscami do  kameralnych  spotkań. Wykorzystane w realizacji materiały naturalne, takie jak drewno czy żywa „zielona” ściana sprawiają, że we wnętrzu biura Euronet można uciec od gwaru miasta. Tym sposobem projektantom udało się stworzyć lekką przestrzeń o nietypowym charakterze, pobudzającą kreatywność i efektywną pracę.

Dodatkowo, Euronet zadbał o zachowanie komfortowych warunków socjalnych, w których dominuje połączenie domowej atmosfery z minimalistyczną nowoczesnością. Pracownicy biura do dyspozycji mają w pełni wyposażone przestrzenie kuchenno – jadalno – wypoczynkowe, w których mogą się oderwać od codziennych obowiązków. Z myślą o pracownikach coraz liczniej dojeżdżających do pracy rowerami, stworzono dostęp do chronionego parkingu rowerowego, szatni oraz sanitariatów.