Architekci opowiedzieli o najciekawszych projektach na 4 Design Days!

Uczestnicy tegorocznych 4 Design Days mieli możliwość wysłuchania licznych dyskusji i wystąpień. O swoich projektach opowiadali między innymi najlepsi architekci z Polski i zagranicy.

Odbywające się w Katowicach 4 Design Days to nie tylko liczne dyskusje na scenie i w kuluarach, ale także wystąpienia najlepszych architektów. W specjalnym cyklu towarzyszącym imprezie, zatytułowanym #Eye On autorzy projektów zrealizowanych i realizowanych inwestycji opowiadali o swoich koncepcjach. Wśród prezentowanych projektów znalazły się się najciekawsze projekty brył i wnętrz komercyjnych i publicznych.

Uczestnicy tegorocznych 4 Design Days mieli możliwość wysłuchania licznych dyskusji i wystąpień.  fot. PTWP

Eye On… Prezentacje i wystąpienia. Budynki publiczne

Biuro Allegro w Poznaniu, proj. The Design Group, fot. fotomohito

Biuro Allegro w Poznaniu, proj. The Design Group

O najciekawszych projektach wnętrz komercyjnych uczestnicy Dni Biznesowych 4 Design Days mogli posłuchać podczas sesji Eye on… Prezentacje i wystąpienia. Wnętrza komercyjne. Dominik Banaszak, główny projektant, członek zarządu, LAB 3 Architekci opowiadał o Ogrodach Urlicha w Warszawie. Również o Ogrodach Ulricha, ale z perspektywy pracowni WXCA mówiła Monika Lemańska, architekt, WXCA. Architektka z pracowni The Design GroupKarolina Kózka zaprezentowała jeden z najświeższych projektów biurowych pracowni, siedzibę Allegro w Poznaniu, która już zdążyła zostać doceniona na arenie międzynarodowej. Z kolei Kinga Gajewska, architekt, dyrektor operacyjny, Trzop Architekci omówiła koncept placówek PKO Bank Polski.