3 tys. mkw., dwa piętra, 200 pracowników – The Design Group projektuje biuro nowego najemcy Warsaw Spire

Już w lipcu tego roku do wieży warszawskiego kompleksu Warsaw Spire wprowadzi się nowy najemca – firma z branży IT/finanse. Prawie 200 pracowników będzie miało do dyspozycji niemal 3000 mkw. na dwóch piętrach budynku. Już teraz możemy zobaczyć to wnętrze na przygotowanych przez architektów wizualizacjach. Za projekt odpowiada biuro The Design Group.

Jak informują twórcy projektu, będzie to przestrzeń oryginalna o bardzo nowoczesnej i odważnej stylistyce, utrzymana w barwach czerni i szarości. Charakterystycznym elementem projektu będą – przypominające tunele – przewężenia, które kontrastują z lekkimi, otwartymi strefami open space.

Na ścianach pojawią się takie materiały jak czarne szkło czy okładziny z malowanych płyt mdf. W biurze nie zabraknie również kolorowych akcentów: barwnego światła, mebli oraz tapet.  Między innymi dzięki takim rozwiązaniom przestrzeń ta będzie ciekawa, nie monotonna.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl