Santander Bank
Polska S. A.

Lokalizacja

Lokalizacja

Lublin

Biurowiec

Biurowiec

CZ Office Park

Powierzchnia

Powierzchnia

4 700 mkw

Rok budowy

Rok budowy

2019

Aranżacja  biura SBP elastycznie łączy zasady korporacyjnego brandingu z unikalnością charakterystyczną tylko i wyłącznie dla tego miejsca. To czyni je jednym z najoryginalniejszych biurowych punktów na mapie miasta. Przestrzeń służy jedynie pracownikom banku ekipie firmy, nie zaś klientom ostatecznym banku, więc to z myślą o komforcie zespołu wdrożono szereg usprawnień.

Jednym z najbardziej wyrazistych elementów biura są wydzielone za szklanymi ścianami salki konferencyjne. Obłe i dynamiczne linie ścian przełamują uporządkowaną i geometryczną przestrzeń open space. Jednak wyjątkowość tej części biura polega na czymś jeszcze – na unikatowym wykorzystaniu giętego szkła złożonego z dwóch warstw. Między nimi znajduje się wolna przestrzeń wypełniona powietrzem.

W razie potrzeby przeszklone sale można wizualnie odseparować od reszty open space przy użyciu kotar. Wykonane są z materiału w wyrazistych barwach, więc żywe kolory mogą nagle zaistnieć w monochromatycznym przestrzeni biurze. Proste rozwiązanie sprawia, że jednym ruchem do miejsca pracy wprowadzamy dodatkową energię i zmienność.

Choć biuro sprawia wrażenie chłodnej i technicznej przestrzeni, to tak naprawdę ma precyzyjnie dopracowaną i funkcjonalną paletę kolorów. Na dodatek niezwykle bogatą i różnorodną – trzeba się tylko dokładniej przyjrzeć.

W biurowym open space kolory pełnią rolę akcentów. W monochromatycznej estetyce działają jak elementy urozmaicające, ale nie burzą porządku przestrzeni pracy. Czerwone wstawki na ścianach, kilka barwnych mebli, obicia filarów, tapicerka mebli – to w pełni wystarcza do ożywienia wnętrza. Przyciemniona i stonowana kolorystyka zieleni oraz granatu wyróżnia strefy chill&out i kuchnię. Taki wybór ma sprzyjać odpoczynkowi i wyciszeniu.

WRóćPortfolio